Sport Academy

1. 10. 2021

Sport Academy rozjíždí sezonu v plném proudu, přijďte se podívat na ukázkovou hodinu

Tréninky naší akademie se právě v těchto dnech rozbíhají v patnácti lokalitách v Praze a jejím okolí. Kromě dlouhodobě úspěšné Floorball Academy a GYM Academy, zaměřené na všeobecný sportovní rozvoj, jsme letos poprvé spustili i tréninky Football Academy. Na nich se účastníci pomocí zábavných her a cvičení budou postupně zlepšovat v nejpopulárnější míčové hře světa.

 

Protože se aktivity naší akademie stále rozrůstají, rozhodli jsme se do nové sezony přijít se značkou Sport Academy. Ta pod sebe sdružuje všechny naše aktivity od florbalu, přes všeobecně sportovní kroužky až po fotbal. Přihlašování i veškeré tréninky budou fungovat stejně jako doposud. Více informací naleznete na www.academy-sport.cz.

 

Nejdůležitější pro nás ale v tuto chvíli je, že můžeme společně trénovat. První tréninky už proběhly a po loňském roce plném omezení si je trenéři i jejich svěřenci užívají více než kdy předtím. V Říčanech trénujeme florbal, GYM Academy a nově i fotbal. Florbalové tréninky probíhají v pondělí od 15.00 do 18.00. První hodina je vyhrazena školákům od 6 do 8 let, druhá těm mezi 9 a 11 lety a třetí starším 12 let. Všeobecně sportovní trénink GYM Academy pro žáky prvního stupně základní školy jsme připravili na středu od 16 hodin. Trénink Football Academy potom následuje ve stejný den od 17 hodin. Všechny tréninky probíhají v hale Na Fialce. Hlásit se můžete na webu www.nafialce.cz v sekci Kroužky a kurzy. Těšíme se na všechny staré známé i nové tváře! Všem novým zájemcům nabízíme ukázkovou hodinu zdarma.

Samotné tréninky ale nejsou tím jediným, co naše akademie nabízí. Součástí naší florbalové sekce jsou každoročně i čtyři turnaje Floorball Academy Tour. Na nich můžou mladí florbalisté poměřit své síly. Právě na turnajích často vidíme tu opravdovou radost z vítězství, ale i jen z pouhého pohybu. Ten první chystáme už 16. 10. a věříme, že na něm žádný náš člen nebude chybět. Veškeré informace o turnajích najdete na www.floorballacademy.cz.

tek Voltr

 

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2021 Všechna práva vyhrazena