Sport Academy zpestří podzim florbalovým turnajem! Do kroužků si přiveďte kamaráda

27. 10. 2023

Vrchol podzimu. I tak by se dal nazvat florbalový turnaj, který Sport Academy chystá pro všechny členy svých florbalových kroužků. Proběhne hned první listopadovou sobotu 4. 11. v hale Na Fialce v Říčanech. Zúčastnit se ho mohou všichni malí sportovci, kteří navštěvují kroužky Sport Academy. Utkají se na něm týmy složené z hráčů jednotlivých tréninkových skupiny, které zabojují o medaile i pohár Sport Academy. Pokud se z některé tréninkové skupiny přihlásí málo hráčů, spojíme je s jinou skupinou tak, aby si všichni zahráli co nejvíce. O to jde totiž na turnajích Sport Academy především, o radost ze hry a z pohybu. I když se tak na turnaji dají očekávat líté boje o děrovaný míček, důležitější než výsledek bude předvedená hra, fair play chování nebo bojovnost a nasazení. Informace o přihlašování na turnaj získáte od svých trenérů. Kdo by chtěl přijít holkám a klukům fandit, může se Na Fialce může v sobotu dopoledne těšit na mladší florbalisty a odpoledne potom na ty starší.

V plném proudu jsou i kroužky Sport Academy, nejen ty florbalové, ale i fotbalové, lezecké, všeobecně sportovní a mnohé další. Ve většině z nich zbývají poslední volná místa, proto spouštíme akci s názvem Přiveď kamaráda!. Každý z účastníků může do kroužku, pokud v něm ještě není naplněna kapacita, přivést kamaráda, který dostane šanci kroužek zdarma vyzkoušet a rozhodnout se, jestli se přihlásí. Od rodičů jen potřebujeme vědět, kdy přijde a kde ho má trenér případně vyzvednout. Hlásit se do kroužků je stále možné i bez kamaráda. Jejich kompletní přehled naleznete na adrese funacademy.cz/krouzky/.

Ačkoliv se teprve blíží zima, už teď pracujeme na našich letních kempech, bude jich opět celá řada, chystáme příměstské sportovní kempy pro školáky i předškoláky, lezecké či florbalové kempy. Jedno mají ale všechny naše kempy společné: Zažijete na nich kopec zábavy s trenéry i spoluhráči, poznáte mnoho zajímavých nových i tradičních her a užijete si léto v pohybu.

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2023 Všechna práva vyhrazena