STŘÍPKY Z MAS: jaro bude plné výzev

29. 3. 2024

Připravujeme 1. výzvu OP TAK (operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost 2021–2027)

Aktivity budou zaměřeny na pořízení nových technologických zařízení a vybavení včetně potřebné infrastruktury, dále pořízení výrobních strojů a zařízení, které nejen zvýší technologickou úroveň malých a středních podniků a jejich konkurenceschopnost, ale také umožní navazující digitalizaci a automatizaci výroby.

Aktivity: a) robotizace, automatizace, digitalizace; b) web, e-shop a cloudové služby; c) komunikační a identifikační infrastruktura.

Oprávnění žadatelé v této výzvě budou mikropodniky, malé a střední podniky podle definice obecného nařízení o blokových výjimkách (GBER).

Žadatelé se musejí řídit specifickými pravidly pro žadatele a příjemce – zvláštní část v příloze č. 4 Technologie pro MAS (CLLD) – výzva I. OP TAK.

Pokud máte připravené projektové záměry, budeme rádi, když nás o nich budete informovat.

Stále pokračujeme v přijímání žádostí o dotaci v programu Nová zelená úsporám light pro seniory, osoby se zdravotním postižením a nově i rodiny, které pobírají přídavky na děti.

Ve spolupráci s městem Mnichovice a obcí Tehovec připravujeme setkání seniorů, kde představíme nejen možnosti, kdy lze žádat dotaci, ale také praktické rady, jak podat žádost na portálu MŽP.

Hledáme posilu do našeho týmu: Požadujeme zkušenosti s Programem rozvoje venkova (PRV) podle pravidel poskytovatele a s Portálem farmáře. Hlavní náplní práce je zajišťování přípravy, realizace a administrace projektů PRV, zajištění podpory při projektovém a finančním řízení a dohlížení nad dodržování harmonogramu.

Požadujeme zkušenosti v oblasti projektového řízení, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, dobré organizační schopnosti a ochotu učit se nové věci.

Nabízíme inspirativní pracovní prostředí a příležitost podílet se aktivitách v rámci naší organizace, flexibilní pracovní dobu, úvazek 0,5 nebo podle dohody. Nástup dle dohody.

V případě zájmu nás můžete kontaktovat na tel. čísle 602 228 747 nebo e-mailem: mas@ricansko.eu.

Přejeme krásné jaro. Užívejte první hřejivé sluneční paprsky plnými doušky i se svými blízkými.

Lenka Babíčková, ředitelka, a celý kolektiv MAS Říčansko, o. p.
https://mas.ricansko.eu/

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2024 Všechna práva vyhrazena