Terapeutické centrum Modré dveře

28. 6. 2019

Nabídka placených psychoterapií

V Terapeutickém centru Modré dveře pracuje pestrý tým složený z odborníků s nejrůznějšími specializacemi. Díky tomu může naše centrum nabídnout takovou šíři služeb - od krizové pomoci a psychoterapie až po sociální rehabilitaci.

současné době nabízíme volná místa pro zájemce o placenou psychoterapii v našem centru v Říčanech. Psychoterapie jako taková je vhodná pro někoho, kdo se potřebuje zorientovat ve svém životě, komu se třeba dokola opakují reakce okolí, které jsou pro něho nesrozumitelné, pro někoho, kdo si neví rady v současném tíživém období a především pro ty, kteří touží po změně směrem ke kvalitnějšímu, naplněnému životu.

Odhodlání pohlédnout na své „stíny“ a odvaha něco změnit (a často je to nejprve změna vnitřní), to jsou v psychoterapeutickém procesu základní kameny úspěchu. Výhoda této placené služby je v tom, že nikde nemusíte uvádět své jméno a vyhnete se delšímu čekání v pořadníku, rovněž doba využívání služby není nikterak omezena. Pokud máte zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat (centrum.ricany@modredvere.cz, 727 864 773). Více informací naleznete na www.modredvere.cz.

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2020 Všechna práva vyhrazena