TŠ Dance EB

1. 6. 2020

Konečně tančíme!

A jen tak nepřestaneme

Dnes to bude krátké, protože při psaní tohoto článku počítáme každou minutu, než se s našimi členy uvidíme na našich trénincích a bude to doslova každým dnem. Stále dostáváme hezké a povzbudivé zprávy od dětí a rodičů, kdy trpělivě čekají a respektují naše rozhodnutí. Slova, jak se na nás a naše trenérky těší, jsou už jen třešinkou na pomyslném dortu. Byť tréninky budou logisticky trochu náročnější, a to kvůli bezpečnostním opatřením.

Mezi tyto mimořádná opatření zařazujeme bohužel i jednu smutnou novinu, v červnu nebudeme pořádat nábor nových členů, jak je zvykem. Od 1. června budeme pouze přijímat přihlášky na nový školní rok začínající v září. Ale nebojte, začneme s lekcemi hned 7. září, takže se nováčci mohou těšit na delší nábor než obvykle! Určitě doporučujeme zaslat přihlášku, na každý taneční styl zvlášť, abyste měli své místo v době náboru. Již v minulém roce se nám stalo, že některé lekce jsou naplněny během léta. Opět se můžete těšit na otevřené lekce zdarma, kdy si vyzkoušíte na vlastní kůži, co by vás u nás nejvíce bavilo. A pozor! Budeme otevírat a vytvářet nový ročník dětí do kurzu POM POM tanec s třásní kat. od 6 - 9 let.

DANCE EB v nové taneční sezoně nabízí tyto kurzy: pom pom tanec s třásní, disco dance, moderna/contemporary, step, technická průprava, gymnastika, přípravka pro nejmenší od tří let, přípravka pokročilí Dance Mix 5 - 8 let, Ladies - kurz pro holky a dámy od 18 - 50 let (vytváření celé choreografie, opravdu tanec a technika tanečních stylů, budování fyzičky atd.)

Mimo jiné v srpnu vyrážíme na námi pořádaný taneční kemp DANCE.FOR.YOU k Bechyni. Kemp není určen pouze členům a tanečníkům DANCE EB, ale všem dětem, které se chtějí naučit tančit. V případě jakýchkoli dotazů nám určitě zavolejte, rádi vám představíme veškeré informace: tel.  732 444 230 nebo 725 851 935.

www.danceeb.cz, FB: studiodanceeb

IG: studio.danceeb.ricany

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2020 Všechna práva vyhrazena