TŠ Twist - záruka kvality

30. 6. 2018

Jako maminky spokojených dětí bychom rádi touto cestou poděkovaly za činnost v tanečním klubu TŠ Twist Říčany. 

Když jsme hledaly pro svoje malé děti kroužek, dost jsme vybíraly. Nakonec jsme vybrali TŠ Twist. Už léty prověřený taneční soubor se zaměřením na rokenrol a boogie-woogie působí v Říčanech mnoho let. Jeho odchovanci získali třikrát titul mistrů světa, vicemistrů Evropy, mnoho mistrů ČR. A to jak párech, tak v dívčích formacích. 

Ale to není to nejdůležitější.

Všichni trenéři TŠ Twist se starají o svoje svěřence s láskou a snahou co nejvíce dobrého předat. A to jak tanečně, tak lidsky. Naše děti odcházejí z tréninků unavené, zpocené, ale hlavně spokojené. Hlavní vedoucí a zakladatelé souboru jsou Jiří a Zuzana Boháčkovi - dříve úspěšní reprezentanti naší země (pan Jiří v rokenrolu a paní Zuzana  a v latinsko-amerických tancích). Sami se snaží pečlivě vybírat a svým příkladem vést nové trenéry. Těch je celkem 12, všechno dospělé osoby s trenérským oprávněním. Výsledkem je největší a podle výsledků i nejúspěšnější rokenrolový oddíl v ČR. 

Bohužel jediné co nás mrzí je, že TŠ Twist nemá v Říčanech dostatek prostoru k tréninku říčanských tanečníků. Ti nejpilnější - reprezentace -  musí trénovat často i o víkendech, což je pro celou rodinu velmi náročné a ne vždy všichni mohou. Bohužel to pak ovlivní trénink zbylé formace.

 V TŠ Twist pracují s dětmi od čtyř let do dospělosti kontinuálně.  Není ale výjimkou, že se do Twistu přihlásí i ti starší, kterým se jinde nelíbilo. Svoje místo si tu najdou jak ti zarputilí, tak i ti s menším zájmem o medaile. Více jak 200 členů ve 12 oddílech hovoří za vše. V TŠ Twist Říčany pracují s dětmi celý rok. Nyní v létě probíhají soustředění.

Z vlastních zkušeností tedy doporučujeme novým zájemcům - přihlaste svoje dítě do TŠ Twist Říčany. Budete spokojeni vy, i vaše ratolesti. 

Za mnoho spokojených rodičů

Jana Trnková a Jana Kopečná

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2024 Všechna práva vyhrazena