Ukázkové lekce v gymnastických kurzech

28. 1. 2024

Posledními závody před Vánoci, o kterých jsme vás před uzávěrkou minulého čísla Kurýru nestihly informovat a které byly zároveň posledními v roce 2023, byly Vánoční závod v Příbrami a Váza Horních Počernic. Zatímco v Příbrami závodilo hned 22 našich gymnastek ve věkovém rozmezí ročníků 2017–2011, do Horních Počernic zamířily pouze naše úplně nejmladší závodnice narozené v roce 2017 a 2018. V Příbrami se podařily vybojovat celkem tři cenné kovy – zlato díky Terezce Skalové a stříbro zásluhou Kačky Šálové a Dorky Kamenišťákové. Ani nejmladší děvčátka z Počernic neodjela s prázdnou a stříbro si tentokrát odvezla Lotka Tesařová a bronz o rok mladší Laura Penišková. Předvánoční tréninky jsme si všichni společně užili a v lednu jsme již začali pracovat ve všech závodních družstvech na ladění formy pro jarní část.

Gymnastické kurzy se nám také „překlápějí“ do druhého pololetí. A jak je u nás v oddíle zvykem, lednové lekce byly v jednotlivých kurzech otevřeny pro všechny rodiče, kteří mají zájem vidět své ratolesti během cvičení.

Všechny zájemce o naše oblíbené letní příměstské tábory s gymnastikou bychom rády potěšily informací, že se vše již chystá na 11. léto, které strávíme opět s vašimi dětmi v Říčanech i Strančicích – jednotlivé turnusy budou zveřejněny nejpozději během února a zároveň bude spuštěn zápis. Těšíme se!

Závěrem přejeme všem čtenářům pevné zdraví v novém roce a mnoho šťastných a úspěšných okamžiků.

Za oddíl Gymnastika Říčany
Jitka Jechová a Barbora Bernardová

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2024 Všechna práva vyhrazena