Únor bílý, trénink sílí!

28. 1. 2024

Makáme, trénujeme a užíváme si legrace při nových prvcích, choreografiích či akrobaciích.  Soutěžní sezona se blíží, a jak jsem slíbil, přinášíme nyní představení trenérského týmu.

Kristýna Kohoutová: Učitelka na ZŠ, 3× mistryně světa, trenérka s nejvyšší rokenrolovou licencí. Stará se o nejmenší v říčanské přípravce a také o dívčí formace a dua těch nejmladších kategorií.

Tereza Valtrová: Studentka, mistryně světa, trenérka s nejvyšší rokenrolovou licencí. Má na starosti zejména žákovské a juniorské páry a párovou formaci.

Dorothea Zaalová: Studentka, vicemistryně světa, trenérka 3. třídy. Stará se o nejmladší páry v TŠ Twist.

Aneta Kučerová: Studentka, vicemistryně světa, trenérka 3. třídy. Má na starost dětskou dívčí formaci.

Veronika Šundová: Studentka, účastnice několika MS, trenérka 3. třídy. Má na starosti dětskou dívčí formaci.

Karolína Muranová: T. č. na mateřské dovolené, 2× mistryně světa, trenérka s nejvyšší licencí.

Šárka Michaljaničová: Studentka, účastnice několika MS, trenérka s nejvyšší licencí. Stará se o juniorskou dívčí formaci.

Elen Prokešová: Studentka, účastnice několika MS, trenérka s licencí. Trénuje druhou přípravku a začínající formaci.

Tereza Malá: T. č. na mateřské dovolené, mistryně světa, trenérka s licencí.

Vasil Gjurov a Jana Gjurová: Specialisté na akrobacii, trenéři s nejvyšší licencí a trenéři s mnohaletou úspěšnou praxí. Několikanásobní mistři ČSSR.

Zuzana Boháčková: Hlavní choreografka TŠ Twist, na starosti má i administrativní záležitosti, má nejvyšší trenérskou licenci. Autorka nejúspěšnějších choreografií TŠ Twist na MS. Bývalá reprezentantka v latinsko-amerických tancích nejvyšší ktg.

Jiří Boháček: Vedoucí TŠ Twist, trenér reprezentačních skupin, nejvyšší trenérská licence. Společně s Vasilem Gjurovem je zakladatelem rokenrolu v Československu před čtyřiceti lety.

Máme zodpovědné, zkušené a vstřícné trenéry. I v zimě rádi přivítáme nové zájemce o tanec v nejmladších ktg. Stačí napsat na adresu ts.twist@post.cz.

Jiří Boháček

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2024 Všechna práva vyhrazena