Užijte si v Ladově kraji letní večerní promítání pod širým nebem

30. 6. 2023

Načerpat energii v Ladově kraji, který se rozkládá na jihovýchod od Prahy až k řece Sázavě, můžete v létě nejen v nádherné přírodě, na stezkách a kulturních akcích, ale i na čím dál tím populárnějších večerních promítáních.

V Říčanech můžete navštívit letní kino v srpnu, a to každé úterý a čtvrtek od 20.30 v zahradě Olivovy dětské zotavovny. 1. srpna je na programu český film Ostrov, 3. srpna Top Gun: Maverick (USA), 8. srpna Invalida (ČR), 10. srpna Co jsme komu všichni udělali? (FR), 15. srpna Děti Nagana (ČR), 17. srpna Super-Blb (FR), 22. srpna Přání k narozeninám (ČR) a 24. srpna Rok s Národním divadlem – dokumentární film ZUŠ Říčany.

Město Mnichovice a rodina Rafajova zvou každou druhou prázdninovou sobotu do letního kina na roh ulice Polní a Pod Borováčkem, vstup je zdarma. 1. července můžete od 21.30 vidět český film Srdce na dlani, 15. července od 21.30 komedii Hádkovi, 29. června ve 21.00 drama Poslední závod (ČR), 2. srpnaod 21.00 film Babylon (USA, titulky), 26. srpna od 20.30 snímek Banger (ČR) a 2.září od 19.30 „animák“ Kocour v botách: Poslední přání (USA).

Obec Kamenice zve do svého „letňáku“ na fotbalovém hřišti, kde bude 2. července promítat film Buď chlap (ČR), 7. července Asterix a Obelix: Říše středu (FR), 12. července Přání k narozeninám (ČR), 28. července Top Gun: Maverick (USA), 4. srpna Super Mario Bros. ve filmu (USA), 11. srpna Kocour v botách (USA), 30. srpna Rychle a zběsile 10 (USA).

Zavítat můžete také na letní scénu LOŠBATES (Louňovice, Štíhlice, Babice, Tehovec, Svojetice). Promítání bude probíhat od středy do pátku 19. až 21. června od 21.00 na fotbalovém hřišti ve Svojeticích. Prvním filmem bude ve středu rodinný film Kocour v botách: Poslední přání (USA), ve čtvrtek uvidíte komedii Hádkovi a Super-Blb (FR).

Ve Struhařově bude 3. až 6. srpna promítat po setmění letní kino Čadíci.

V Čestlicích se bude promítat 2. září od 20.30 film, o který ještě nyní občané hlasují v místní anketě.

Tak neváhejte, teplou deku a dobrou náladu s sebou! Pro jistotu se také raději podívejte na obecní webové či facebookové stránky, protože v závislosti na počasí je změna programu pořadatelem vždy vyhrazena.

 

Užívejte léto ve dne v noci, a ať je nám všem v Ladově kraji dobře!

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2024 Všechna práva vyhrazena