Vaše jógové studio s dračí silou v centru Říčan

28. 1. 2024

Nový rok se pomalu rozbíhá a s ním i naše kurzy. Přejete si dostát svých předsevzetí? Pomůžeme vám začít, staneme se vaším hnacím motorem a ukážeme vám, jak správně pokročit v jógové praxi.

Přijměte pozvání do našich čtvrtletních kurzů pro začátečníky, ale i pokročilé jogíny. Získáte tak pravidelnou dávku energie a protažení, vedení zkušeného lektora, který vám vše vysvětlí. A navíc příjemné místo, kam se budete mít chuť vracet.

Kolem našeho studia postupně vzniká komunita podobně naladěných lidí, kteří se navzájem inspirují a motivují. Pravidelně pořádáme jógové pobyty v Čechách, ale i v zahraničí. Vydejte se s námi do hor nebo v létě či na podzim k moři. Vše pro vás zajistíme do posledního detailu, vy už se jenom v klidu usadíte na jógovou podložku a s výdechem se ponoříte do sebe.

Buďte v novém roce všímaví nejen k sobě, ale i k ostatním. Kam nasměrujeme naši pozornost, tam se budou dít zázraky. Přijďte k nám do studia MOKSHA na Masarykově náměstí 65 a započněte svou cestu ke zdraví a duševní pohodě.

Kompletní nabídku studia naleznete na adrese www.studiomoksha.cz.

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2024 Všechna práva vyhrazena