VELKÁ KUNRATICKÁ 2015 – ZLATO A BRONZ PRO ŘÍČANSKOU ATLETIKU

27. 11. 2015

V listopadovém Kurýru jsme hodnotili atletickou sezónu 2015, která byla z našeho pohledu výtečná. Nyní bychom se rádi podělili o navazující úspěchy, které byly takovou třešničkou na dortu.

8. listopadu 2015 jsme se zúčastnili 82. ročníku kultovního závodu Velká kunratická a říčanská atletika opět zazářila. Hvězdami byly Eliška Lacková (08) - zlatá medaile a Kristýnka Vlčková (08) - bronz. Obě děvčata se ke stupňům vítězů musela probojovat polem 269 závodnic z celé republiky. Za náš oddíl dále běželi: Kája Lacková (42. místo), Lukáš Severa (43. místo), Bára Vlčková (55. místo), Štěpán Tabulka (86. místo), Honza Pelant (141. místo), Bára Tabulková (141. místo) a Lucka Severová (219. místo). Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

Den před Velkou kunratickou, 7. listopadu 2015, se někteří naši atleti zúčastnili halového čtyřboje v Českém Brodě. Kája Lacková, Eliška Lacková a Ondra Šátek si odnesli zlato, Patrik Geist a Jan Boháč stříbro, Štěpán Tabulka skončil na 3. místě. Výborná jsou i 4. místa Týnky Vlčkové a Matěje Kováře a 5. místo Báry Vlčkové.

Oddíl atletiky šlape jako dobře promazaný stroj, tak jen abychom se nezadrhli na štěrkové dráze, ale o tom jsme už psali…