Zaostřeno na vaši výhodu!

27. 10. 2023

Vyměňte své brýlové čočky za ZEISS DriveSafe a ušetřete, aniž byste museli měnit svůj styl!

Podzim přináší na silnice pro řidiče celou řadu nástrah. Špatné povětrnostní podmínky, časně nastupující tma, šero a světla odrážející se od mokré vozovky mohou každodenní jízdu proměnit v adrenalinový zážitek. Řidiči se musí na jízdu více soustředit, což může vést ke stresu a únavě. Řešení nabízíme v POP OPTIK, v optice s dlouholetou zkušeností.

Jak toho dosáhneme? Prostřednictvím špičkových produktů, jako jsou brýlové čočky ZEISS DriveSafe, které jsou navrženy tak, aby minimalizovaly únavu očí během řízení a umožnily vám lépe vidět v různých světelných podmínkách. Ať už je den, šero, nebo noc, čočky DriveSafe jsou vyvinuty tak, aby zohledňovaly změny velikosti našich zornic v různých světelných podmínkách a byly přizpůsobeny rozšířeným zornicím za slabého světla.

ZEISS DriveSafe se rovněž pyšní vysoce kvalitní ochranou před škrábanci a špínou a díky optimalizovaným zónám zaostření v progresivní verzi nabízejí plynulý přechod mezi různými vzdálenostmi. Tyto čočky nejsou určeny jen pro řidiče, ale jsou ideální i pro každodenní nošení, poskytují pohodlnou a širokou zónu vidění na dálku, optimalizovanou pro střední vzdálenost a čtení, a to vše s nesrovnatelnou kvalitou, kterou je ZEISS známý. Díky speciální antireflexní povrchové úpravě těchto skel vás už nebudou oslňovat světla protijedoucích vozidel s LED nebo xenonovými světly.

V POP OPTIK si dobře uvědomujeme nutnost správného vidění nejen za volantem, a proto jsme se rozhodli nabídnout svým zákazníkům exklusivní 50% slevu na všechny typy skel! Sleva se vztahuje nejen na brýlové čočky pro řidiče, ale také na progresivní, digitální, multifokální a další čočky. Skla vám navíc vyměníme i ve vašich stávajících obrubách, bez nutnosti nákupu nových. Nabídka je časově omezena a platí do 30. listopadu 2023.

A co více? Pro nás jsou naši zákazníci prioritou! Poskytujeme vám vyšetření zraku úplně zdarma, a navíc bez čekání a dlouhých front. Zvolte komfort a pohodlí při vyšetření svého zraku a těšte se na profesionální služby bez zbytečných komplikací.

Ve společnosti POP OPTIK považujeme brýle nejen za prostředek ke korekci zraku, ale také za šperk, který dotváří celkový vzhled člověka. Oční optika pro nás není jen obchod, ale poslání. Naším cílem je poskytovat nadstandardní péči a dokonalé produkty, které vám zajistí nejen perfektní vidění, ale také pocit jedinečnosti a ten vám dodají brýle podtrhující vaši osobnost a styl.

Nedělejte kompromisy a navštivte naši prodejnu. Těšíme se na vás v POP OPTIK v Říčanech v ulici 17. listopadu 1188/5.

Přílohy:

Ricansky_kuryr_1a1.pdf (474 kB)

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2024 Všechna práva vyhrazena