ZŠ NERUDOVA

3. 5. 2019

Kuželky a my

V polovině dubna se zúčastnilo naše družstvo starších dětí V. ročníku Jarního kola v kuželkách. Tuto soutěž již tradičně pořádala kostelecká základní škola.  Po loňském třetím místě jsme měli nasazenou laťku vysoko. Hrálo se na tři kola. Po prvním kole jsme byli ve vedení, které jsme bohužel neudrželi a skončili na krásném druhém místě. Děkujeme všem za skvělou reprezentaci naší školy.

Sportem- kuželkami nekončíme. Již nyní se připravujeme na další oblastní kolo - tentokrát vyjedou dvě naše družstva do Nymburka. Tam v loňském roce družstvo starších žáků vybojovalo Putovní pohár - ten již zůstane u nás ve škole, protože jsme zvítězili třikrát za sebou.

Připravujeme se i na lehkoatletické závody, které budeme pořádat zhruba v polovině června pro další základní školy, účast máme přislíbenou závodníky z Kolína, Kostelce n. Černými lesy, Benešova,… O průběhu a výsledcích vás rádi budeme informovat v dalších číslech.

Jitka Macháčková

Redakční systém i-servis

(c) Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s. 2020 Všechna práva vyhrazena